Akinator

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 142.4 MB
  • Version 6.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Elokence
Akinator, eğlenceli bir dünyanın kapılarını IOS mobil cihazınız ile sizlere açıyor.

IOS işletim sistemi bulunan mobil cihazınıza indirebileceğiniz Akinator mobil uygulaması eğlenceli bir akıl okuyucudur. Akinator yalnızca birkaç soru sorarak aklını okuyabilir ve düşündüğün karakteri söyleyebilir. Gerçek veya kurgusal bir karakter düşün ve Akinator onu bulmaya çalışsın. Arkadaşlarınıza sıralamada meydan okuyun ve kimin en iyi olduğunu herkese gösterin.

Çocuklarınızın güvenle oynaması için çocuk filtresini açarak onların da oynamasına müsaade edebilirsiniz. Akinator sizleri farklı düşünmeye çağırıyor. Bildiğiniz gibi, karakter tahminini seviyor ve zorluğu daha da artırmak istiyor. Bunu yapmak için uzun zamandır oynanmamış, unuttuğu karakterleri ona hatırlatmak ile başlayın. Geniz sayesinde yeni arka planlar açarak oynayabilecek, Akinator'u istediğin gibi özelleştirebileceksiniz. Cin'i vampire, kovboya veya diskocuya dönüştürerek görseli kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz.

Gizemli karakterin kilidini açarak kendinizi daha da eğlendirebilirsiniz. Akinator'un yetenekleri asla bitmiyor, oyunda sizleri her an daha da eğlendirmeyi başarıyor. Sizin hakkınızda her şeyi Akinator bulacaktır. Akinator'a daha çok meydan okuyun ve akrabalarınızı, arkadaşlarınızı tahmin ettirin ve onları kendi Benim Dünyam galerinizde toplayarak geniş bir alana hakim olun. .

Daha Fazla Göster
Akinator indir